Strona główna » Podgląd biura

SOŁTAN NIERUCHOMOŚCI

Miejscowość: Warszawa
Ulica: Szpitalna 6
tel: 48228280055
Email: biuro@soltan-n.pl
www: www.soltan-n.pl
zobacz na mapie

Opis

Naszą dewizą jest profesjonalna, kompleksowa i rzetelna obsługa Klienta na drodze od pomysłu do realizacji we współpracy z kancelariami notarialnymi, prawnymi, rzeczoznawcami oraz bankami.

Swoje działania opieramy zarówno na kilkunastoletnim doświadczeniu jak również na odpowiednim przygotowaniu zawodowym potwierdzonym licencjami pośredników w obrocie nieruchomościami.

Nasza kilkunastoosobowa kadra pracowników stanowi zgrany zespół rzetelnych i kompetentnych doradców - uczestników rynku nieruchomości.

Oferujemy usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie domów, mieszkań , działek budowlanych, lokali handlowych i innych. Obsługujemy różnego rodzaju transakcje - sprawy spadkowe, darowizny, służebności, mieszkania zadłużone jak i egzekucje komornicze.

Zapewniamy pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki współpracy z największymi bankami oferującymi kredyty hipoteczne, w tym \\\"Programu: Rodzina na swoim\\\".

ZAPRASZAMY

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaKrajowy Rynek NieruchomościnPortalSzybko.plCzasZamieszkac.plGazetaDom.plOferty.netDominiumCityDom24.plDomiportaNieruchomości OnlineOTODOMDOMOKLIKmorizon