Polityka prywatności

I. Informacje ogólne
  1. Firma nTeam zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności Zachodniopomorskiego Portalu Prezentacji Nieruchomości. Każdego Klienta, jak i Użytkownika Katalogbiur.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie serwisu www.katalogbiur.pl.
  2. Żadne wprowadzane zmiany nie wpływają na następującą zasadę: nTeam nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników portalu Katalogbiur.pl.
  3. Jeśli nie zgadzają się Państwo z jakimkolwiek punktem Polityki Prywatności portalu Katalogbiur.pl, prosimy nie odwiedzać serwisu, ani nie korzystać z usług oferowanych przez Katalogbiur.pl.
II. Dane osobowe
  1. W czasie korzystania z portalu Katalogbiur.pl możecie Państwo zostać poproszeni o podanie pewnych danych osobowych, będzie to przede wszystkim prośba o imię i adres e-mail, a w przypadku formularzy Katalogbiur.pl pełne dane osobowe. Dane te będą niezbędne do prawidłowego korzystania z usług portalu Katalogbiur.pl i nie podanie ich uniemożliwi korzystanie z określonej usługi.
III. Zamawianie usług
  1. Zamawianie usług oferowanych przez portal Katalogbiur.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką.
IV. Bezpłatne artykuły, sondaże, szkolenia, raporty i inne
  1. Skorzystanie z darmowych np. raportów czy artykułów portalu Katalogbiur.pl wymaga obowiązkowego podania adresu e-mail oraz imienia i ewentualnie nazwiska. Dane te znajdą się na liście mailingowej Katalogbiur.pl, dzięki nim będziemy mogli wysyłać Państwu ciekawe i przydatne informacje, np. bezpłatne szkolenie.
V. Niezapowiedziane wiadomości
  1. nTeam zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości do osób, które podały swoje dane i zgodziły się przez to z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości nTeam rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do portalu Katalogbiur.pl i jego usług (np. o wprowadzanych zmianach) oraz niekomercyjne listy (takie jak np. życzenia świąteczne czy komentarze).
VI. Wyłączenie odpowiedzialności
  1. nTeam nie bierze na siebie odpowiedzialności, jeżeli dane zawarte w ofertach współpracujących biur nieruchomości będą odbiegać od stanu rzeczywistego lub będą nieaktualne w trakcie wyświetlania ich w serwisie. nTeam w takich przypadkach nie ponosi odpowiedzialności, jednak dokłada wszelkich starań, by wyżej wymienione sytuacje nie zdarzały się.
  2. nTeam nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone na portalu Katalogbiur.pl reklamy. Odwiedzający serwis odpowiadając na reklamę powinien być ostrożny chcąc skorzystać z usług/produktów danej Firmy. Wprawdzie nTeam przykłada dużą wagę do tego, by Reklamodawcy, którzy publikują na portalu Katalogbiur.pl swoje reklamy byli wiarygodni, jednak nie może odpowiadać za ich czyny.