Strona główna » Podgląd biura

CONTINENTAL Nieruchomości

Miejscowość: Szczecin
Ulica: 3 Maja 1
tel: (91) 812 92 68
Email: biuro@e-continental.pl
www: www.e-continental.pl
zobacz na mapie

Opis

Proponujemy Państwu pełną obsługę każdej transakcji na rynku obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby transakcja była w pełni bezpieczna dla naszych Klientów, ponieważ naszym celem jest:

PEŁNA SATYSFAKCJA KLIENTA

Działamy w oparciu o licencje zawodowe pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 4223 i 12052 . Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

W pracy kierujemy się ściśle określonymi zasadami zapisanymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami oraz w Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych. Zasad tych rygorystycznie przestrzegamy. W swojej działalności kierujemy się dobrem klienta, zyskując jego zaufanie dzięki świadczeniu usług w sposób profesjonalny.

Naszą najistotniejszą rolą, poza znalezieniem dla Państwa najlepszej oferty jest czuwanie nad bezpieczeństwem każdej transakcji.

Jesteśmy uczestnikami Zachodniopomorskiego Systemu Wymiany Ofert, w ramach którego mają Państwo dostęp do ponad 13.000 ofert 65 najbardziej renomowanych biur na rynku szczecińskim.

Nasze czynności rozpoczynamy od ustalenia Państwa potrzeb i preferencji co do poszukiwanej nieruchomości, poprzez oględziny lokali, sprawdzenie faktycznego stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie całości dokumentacji prawnej do umów, pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, finalizację transakcji u notariusza, a także wszystkie czynności posprzedażowe związane z przekazaniem lokalu. Klient jest objęty opieką od chwili wyrażenia zainteresowania ofertą do momentu przekazania nieruchomości.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaZPPN.plOferty.netDomiportaOTODOMOferty-dom.plDOMOKLIKTOP NIERUCHOMOŚCImorizonnajDOMbizzonenieruchomosciklik.plHomer.pl