Strona główna » Podgląd biura

CITIHOME

Miejscowość: Warszawa
Ulica: Mokotowska 9 lok. 6
tel: (022)625-05-05 Oddział w Warszawie
Email: biuro@citihome.eu
www: www.citihome.eu
zobacz na mapie

Opis

Citihome to firma, która zapewnia pełen wachlarz usług zawiązanych ze sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości w Warszawie i okolicach. Nasze doświadczenie, rozbudowana sieć placówek oraz nowoczesny standard obsługi Klienta sytuują nas w gronie wiodących agencji nieruchomości w Polsce.
Aby zagwarantować najwyższą jakość usług, korzystamy z szeregu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Nasze działania koncentrują się na ograniczeniu do minimum zaangażowania Klientów. Na każdym etapie współpracy, mogą oni liczyć na specjalistyczną poradę prawną. W sieci Citihome stosowane są również unikatowe procedury, pozwalające ocenić i zweryfikować standard obsługi każdego Klienta.
Dzięki modelowi działania, zakładającemu ścisłą współpracę wszystkich podmiotów w sieci, Citihome dysponuje rozbudowaną bazą Klientów oraz stale aktualizowaną, szeroką ofertą.
Ponadto, w ramach kompleksowych usług świadczonych przez Citihome znajdują się również:
• Profesjonalne doradztwo kredytowe w ramach usługi Citiexpert.
• Kompleksowe projektowanie ogrodów i terenów zielonych w ramach usługi Citigarden.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaKrajowy Rynek NieruchomościnPortalSzybko.plGazetaDom.plOferty.netBiura.plDomiportaOTODOMnieruchomosci.com.pleMieszkaniawynajem.plDOMOKLIKgethome.plnasze-lokum.plnowyadres.plpolskagielda.plNieruchomosci-oferty.infoTabelaofert.pltuznajdziesz.plgrosik24.plmorizonnajDOMZamieszkajmy.plmbaza.plPoProstuDOM.plHomer.pladreso.plhoot.plomnihome.plREW1.com