Strona główna » Podgląd biura

SILOE Nieruchomości

Miejscowość: Głogów
Ulica: Długa 36
tel: 735808007
Email: biuro@siloenieruchomosci.pl
www: https://www.siloenieruchomosci.pl/
zobacz na mapie

Opis

SILOE - agencja nieruchomości w Głogowie, która specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami na terenie Dolnego Śląska i w Lubuskiem.
Wartości jakie cechują nasze działania to: etyka, uczciwe podejście, dbałość o każdą ofertę jak swoją własną i profesjonalizm.
Oferujemy pełen zakres usług. Pomagamy sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość. Dbamy, aby Twoja oferta dotarła do największej liczby zainteresowanych. Dbamy o jej efektywne wypromowanie. Nie boimy się dociekliwych pytań. Cenimy wymagających Klientów. Pracujemy etycznie i rzetelnie.
Nasi pracownicy to zawodowcy. Posiadamy licencje zawodowe, które zostały wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Nowi pracownicy podążą tą samą drogą by zapewnić jak najlepszą jakość usług. Kładziemy nacisk na właściwe promowanie ofert, zwiększenie instrumentów pozwalających skutecznie sprzedać ( wysokiej jakości zdjęcia, home staging, wirtualny spacer, pełna obsługa niezależnego doradcy kredytowego), rozszerzenie zakresu obowiązków i wyjście poza dotychczasowe standardy obsługi klienta.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaNieruchomości OnlineOTODOMTabelaofert.pl