Strona główna » Podgląd biura

AUDYT.Biuro nieruchomości i doradztwa energetyczno-budowlanego.

Miejscowość: Olsztyn
Ulica: 11-034 Pluski, ul. Klonowa 9
tel: +48 692 055 561
Email: biuroaudyt@gmail.com
www: biuroaudyt.pl
zobacz na mapie

Opis

Nasza firma służy Państwu wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, związaną z rynkiem nieruchomości - procesem ich budowania oraz podnoszenia wartości.
Jesteśmy wraz z naszymi partnerami, specjalistami – praktykami w swoich dziedzinach z dużym, wieloletnim uznanym dorobkiem.
Wszystkie nasze oferty sprzedaży nieruchomosci są ofertami na wyłączność typu bezpośredniego. Oznacza to iż nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedawca nieruchomości. Wszyscy nasi klienci mogą korzystać z bezpłatnych porad doradców kredytowych i pełnej obsługi kredytowej Domu Kredytowego \\\\\\\"NOTUS\\\\\\\" Specjalizujemy się w innowacyjnych i komplementarnych usługach z zakresu:
- obrotu nieruchomościami a w tym:
obrotem działkami, domami, wyszukujemy także najlepsze nieruchomości według Państwa kryteriów- lokalizacji, ceny, itp - również takie, których jeszcze nie ma na rynku
doradztwem z zakresu obrotu nieruchomościami oraz z zakresu gospodarowania nimi
/podziały, służebności gruntowe-ustanawianie i likwidacja, służebności przesyłu – dochodzenie wynagrodzeń i odszkodowań, opinie co do wartości i możliwości zagospodarowania działki włącznie do koncepcji architektonicznej,sporzadzania Warunków Zabudowy itp /
- oceny i opiniowania wartości technicznej budynków w tym ustalenie ewntualnych wad ukrytych np.kupowanych domów (również Świadectwa Charakterystyki Energetycznej oraz Audyty energetyczne).

- oceny możliwości oraz projektowanie zmniejszenia kosztów utrzymania domu,

- wszelkich usług doradczych podczas budowy i remontu domu jednorodzinnego w celu osiagnięcia oszczędności inwestycyjnych i późniejszych eksploatacyjnych.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaGazetaDom.plDomiportaNieruchomości Online