Strona główna » Podgląd biura

POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI NADMORSKIE NIERUCHOMŚCI

Miejscowość: Kamień Pomorski
Ulica: MIESZKA 1-GO 6
tel: 603700800
Email: info@nieruchomoscipgn.pl
www: www.nieruchomoscipgn.pl
zobacz na mapie

Opis

Pomorska Giełda Nieruchomości jest nowoczesnym biurem nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku gdzie funkcjonuje od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksowym pośrednictwem w kupnie i sprzedaży oferując naszym klientom nieruchomości w pasie nadmorskim województwa zachodniopomorskiego w powiatach: kamieńskim, gryfickim i goleniowskim.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim: domy, działki, mieszkania, apartamenty, pensjonaty i hotele nad morzem.

Strony serwisu internetowego zawierają także ogłoszenia sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości na wsiach: domy, działki na wsi oraz gospodarstwa rolne.

W zakresie naszych usług mieści się: obsługa formalno-prawna transakcji, włącznie z uzyskaniem niezbędnej dokumentacji, sprawdzeniem stanu prawnego nieruchomości, przygotowaniem umów zabezpieczających interesy naszych Klientów i organizacją notarialnej finalizacji transakcji.

Naszą wizytówką są zadowoleni klienci oraz setki przeprowadzonych transakcji.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

ZPPN.plGratkaKrajowy Rynek NieruchomościnPortalSzybko.plCzasZamieszkac.plGazetaDom.plOferty.netDominiumBiura.plCityDom24.plBIURANET.plDomiportaNieruchomości OnlineOTODOMPoofanieruchomosci.com.pleMieszkaniawynajem.plPolskie Książki Telefoniczneszukamnieruchomosci.pleNieruchomościOferty-dom.plDOMOKLIKgethome.plTOP NIERUCHOMOŚCIPortal NieruchomościeBUMnasze-lokum.plnowyadres.plpolskagielda.plinfor24.plNieruchomosci-oferty.infoeBusiness24.plNieruchomościTabelaofert.plLink Poloniaidomatortuznajdziesz.plmamdom.comgrosik24.plFreeRentalSite.commorizonnajDOMsee.plZamieszkajmy.plmbaza.plPoProstuDOM.plHomer.plPOLSKIENIERUCHOMOSCIascentralbizzonedomcen.plEDIUM INVESTMENTadreso.pl0-71.plnieruchomosci.net.plhoot.plFreeCFomnihome.plREW1.comnieruchomosciklik.pl