Strona główna » Podgląd biura

Nieruchomości Jura

Miejscowość: Kraków
Ulica: Mazowiecka 25 lok.303
tel: +48 12 6345349
Email: nieruchomoscijura@gmail.com
www: www.nieruchomoscijura.pl
zobacz na mapie

Opis

Witamy na stronie Nieruchomości Jura, firmy która powstała aby zapewnić Państwu pełen wachlarz usług związanych ze sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie oraz młoda dynamiczna kadra sprawia, że jesteśmy agencją której mogą Państwo zaufać. Tworzymy zespół, w którym każdy zajmuje się określonym rodzajem nieruchomości. Specjalizacja tych działów i profesjonalizm naszych licencjonowanych pośredników i ich asystentów, gwarantuje rzetelną obsługę i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od momentu podpisania umowy aż do momentu finalizacji transakcji. Pracownicy naszej firmy dołożą wszelkich starań, aby mieli Państwo poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Zależy nam na tym, żeby w jak największym zakresie odciążyć Państwa w załatwianiu wszelkich formalności związanych z obrotem nieruchomościami.
Korzystając z usług naszego Biura mają Państwo pewność, że nabywana nieruchomość jest sprawdzona pod kątem prawnym.
Wszystkie transakcje zawierane przez nasze Biuro asekurowane są polisą ubezpieczeniową PZU SA oraz Hestia SA

Dopełnieniem usług świadczonych przez Nieruchomości Jura jest pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, pomoc w obsłudze notarialnej, pomoc w obsłudze geodezyjnej.


Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaOferty.netBiura.plOTODOM