Strona główna » Podgląd biura

Biuro Nieruchomości ATOL

Miejscowość: Toruń
Ulica: Wielkie Garbary
tel: 512-211-342
Email: biuro@atol.nieruchomosci.pl
www: www.atol.nieruchomosci.pl
zobacz na mapie

Opis

Wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności oferujemy Państwu szybką, sprawną i profesjonalną obsługę. W trosce o interesy Naszych Klientów zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, oszczędność czasu oraz oferujemy pomoc w podejmowaniu jak najlepszych decyzji. Dbając o prawidłowość przebiegu transakcji sprawdzamy, na podstawie dokumentów, stan prawny nieruchomości; informujemy i pomagamy w sprawach kredytowych. Zajmujemy się przygotowywaniem umów zabezpieczających interesy Naszych Klientów i organizacją finalizacji transakcji w biurze notarialnym. Nie wiążemy Naszych Klientów umowami na wyłączność.
Swoje usługi oferujemy klientom indywidualnym, instytucjom państwowym i firmom prywatnym. Indywidualne podejście do każdego Klienta umożliwia pełne zrozumienie i realizację jego potrzeb.
Jesteśmy z państwem począwszy od procesu negocjowania warunków umowy, aż do dnia sporządzenia protokołu przekazania nieruchomości.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Działamy na podstawie licencji zawodowej nr 4650 nadanej przez Ministerstwo Infrastruktury.
Zbiór danych osobowych zgromadzonych przez “ATOL” Nieruchomości podlega ochronie danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkanPortalSzybko.plOferty.netNieruchomości OnlineOTODOMtuznajdziesz.plmorizonnajDOMHomer.pl