Strona główna » Podgląd biura

ABREN Nieruchomości Andrzej Bączkowski

Miejscowość: Bydgoszcz
Ulica: Dworcowa 60
tel: 48605241124
Email: biuro@abren.com.pl
www: www.abren.com.pl
zobacz na mapie

Opis

Abren licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Świadczącą szeroką gamę usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Najważniejszą ideą przyświecającą nam w naszej pracy jest świadczenie usług w taki sposób i z taką jakością, jakich sami chcielibyśmy doświadczać w kontaktach z innymi partnerami w biznesie. Co to oznacza w praktyce?
Po pierwsze, działamy z dbałością o bezpieczeństwo klienta i wszystkich jego transakcji, dokładając szczególnej troski do strony prawnej naszej działalności. Klient jest naszym partnerem, dlatego pragniemy perfekcyjnie realizować jego oczekiwania. Aby temu sprostać, w Abren podnosimy stale swoje kwalifikacje, współpracujemy z profesjonalistami z wielu pokrewnych dziedzin (prawo, finanse, itp.) Monitorujemy rynek nieruchomości, aby być na bieżąco z aktualnymi trendami. Każdą transakcję realizujemy w ścisłej współpracy z klientem, z zachowaniem fundamentalnych zasad wzajemnego poszanowania. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC – odpowiedzialności cywilnej OC za szkody, które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.
Po drugie, to, co odróżnia Abren od innych, być może bardziej doświadczonych biur, to pasja, z jaką podchodzimy do pracy, entuzjazm i wyobraźnia. Staramy się robić to, co sprawia nam przyjemność. Jeżeli przy tym wszyscy możemy zarobić na życie, nie szkodząc innym, to jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi. Największą satysfakcją dla nas jest pomoc naszym klientom w znalezieniu wymarzonego domu, mieszkania, lokalu lub terenu pod inwestycje. W tym rozumieniu nasze biuro jest „inne” i tą „innością” chcielibyśmy zarazić wszystkich.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

GratkaKrajowy Rynek NieruchomościnPortalGazetaDom.plOferty.netDomiportaNieruchomości OnlineOTODOMtuznajdziesz.plmorizonnajDOMHomer.plbizzoneomnihome.pl