Strona główna » Podgląd biura

LEMAN NIERUCHOMOŚCI FINANSE

Miejscowość: Lublin
Ulica: Chopina 8 / 4
tel: 81 5 333 555
Email: biuro@leman-nieruchomosci.pl
www: www.leman-nieruchomosci.pl
zobacz na mapie

Opis

Misją naszego Biura jest dostarczanie naszym Klientom usług odpowiadających na wszystkie problemy związane z transakcjami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Jesteśmy po to, by doradzić i przeprowadzić naszych Klientów przez każdy fragment procesu. Chcemy stale podnosić standard działania ku satysfakcji klientów i własnej. Od chwili powierzenia nam prowadzenia dowolnej sprawy z zakresu naszej działalności każdy problem i każda czynność staje się wyłącznie naszą troską.


Pracownicy firmy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcą, geodetą i prawnikami specjalizującymi się w tematyce związanej z nieruchomościami. Zapewniamy pomoc w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Proponujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych i hipotecznych w ponad dwudziestu bankach.


Właściciel firmy, Ryszard Leman posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5451. Jest absolwentem studiów podyplomowych MBA. Działalność gospodarczą prowadzi od 1990 r. Pośrednictwem - zwłaszcza finansowym zajmuje się od 1997r. zdobywając zaufanie partnerów biznesowych a także instytucji finansowych. Posiada duże doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu transakcji oraz gruntowną znajomość zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości i finansów.


Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje, w tym inwestorów krajowych oraz zagranicznych (obsługa w języku niemieckim i angielskim). Nasze Biuro jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC i jako pierwsze i jedyne w Lublinie – EUROPEJSKI CERTYFIKAT ISO 9001:2008.


Biuro zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Frazy

Nasze usługi

Współpracujemy z portalami

Gratka